Özel Yazılım Proje Hizmeti

Özel Yazılım Proje Hizmeti

İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak özel yazılım projelerini tam zamanında ve tam istediğiniz gibi gerçekleştirecek işinin uzmanı profesyonel ekip STD Bilişim’de.
Her işletmeye uygun doğru yönde çözümler ile her zaman yanınızdayız.

Özel yazılım hizmetleri, işletmelerin mevcut üretilmiş yazılımlar dışında iş yapısına özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş olan uygulamalardır.

Özel yazılımların sağladığı en büyük avantaj her işletmenin hem farklı iş organizasyon şekilleri hem de farklı iş yapış şekillerine uyum sağlamasıdır.
İşletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar, problemleri çözme konusunda yetersiz kalmakta yada yüzeysel çözümler sunmaktadırlar.
Bu nedenle işletmeler özel yazılımları kullanarak uluslararası ve yerel karşı rekabette özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını arttırabilmektedir.

Sizin için yapacaklarımızın sınırı yok!

Özel Yazılım Hizmetlerimiz

STD Bilişim olarak uzman yazılım geliştirme kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız sayesinde işletmenize yönelik tüm yazılım çözümlerini başarıyla teslim ediyoruz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Özel yazılım geliştirme hizmeti birçok farklı avantaj sağlamakla birlikte masaüstü, web tabanlı uygulamalar ve mobil uygulamalar için geliştireceğimiz projelerin tamamını kapsamaktadır.

MRP ve ERP ENTEGRASYONLARI

İşletme içi hali hazırda kullanılan yazılımlar için oluşturulacak olan uygulamalardır. Logo, Mikro, Netsis gibi ERP ve MRP’ler için çözümler.

BLOK ZİNCİR ÇÖZÜMLERİ

Multimedya, haberleşme, web arayüzü gibi alanlarda geniş ölçekli veri transferi yapılabilmektedir. Bu verilerin dışında değer verdiğimiz varlıkları da transfer etmemizi sağlayan dağınık ve profesyonel bir veritabanı çözümüdür.

YAPAY ZEKA ÇÖZÜMLERİ

İşletmeniz için özel olarak hazırlanacak yapay zeka çözümleri sayesinde projenizde hızlı gelişim elde edilebilmektedir. Büyük verilerin işlenmesi ve kararların alınmasına yardım edecek özel uygulamalardır.

NESNELERİN İNTERNETİ

Sokak aydınlatma işlemleri, akıllı ev ve akıllı bina çözümleri gibi birçok farklı nesnenin birbiriyle senkronize ve planlamalı şekilde çalışmasına dair tüm çözümleri içermektedir.

BÜYÜK VERİ ÇÖZÜMLERİ

Gerçek zamanlı rapor ve sorgulamanın yanı sıra anlık faaliyetler ve analizlerin değişimi, dönüşümü gibi faktörler için uygulanan büyük veri madenciliği çözümleridir.

PageSpeed Ninja ile optimize edildi