Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu Web Sitesi STD Bilişim ile sizlerle.

Bir Web Sitesinden Daha Fazlası

Bir web sitesini her zaman en ilgi çekici hale getiren özel tasarımı olması ve arama motorları tarafından çok sevilmesidir. STD Bilişim kendi içerisinde barındırdığı tasarım ekibiyle web tasarım ihtiyaçlarınızı olağanüstü şekilde karşılıyor. STD Bilişim tarafından dizayn edilen bir web sitesi, teknolojik kodlama yapısı, tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışması ve arama motorları tarafından çok sevilen basit kodlama yapısıyla, reklam ve SEO işlemleriniz için en iyi çözümü sunar.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Anlaşılabilir, kolay ve uygun maliyetli tasarım anlayışı.

KURUMSAL WEB SİTESİ

STD Bilişim, kurumsal web sitesi hizmetleriyle KOBİ’lerin ve büyük ölçekli işletmelerin global piyasada daha anlaşılır olması ve rekabet ortamında güçlü kalması için çalışmaktadır.


E-TİCARET SİTESİ

Şimdiye kadar tasarlanan tüm web sitelerini unutmalısınız. Çünkü STD Bilişim sizlere olabilecek en özgün, kaliteli, profesyonel ve ayrıcalıklı e-ticaret sitelerini sunmaktadır.ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ

Sağlanan tüm web tasarım hizmetlerinde özel ve ayrıcalıklı tasarımlar ele alınmaktadır. Bu bağlamda atılan doğru ve yerinde adımlar ile dileyen herkes benzersiz ve özgün bir web sitesine sahip olabilmektedir.

Web Tasarım Avantajları

STD Bilişim, tüm web tasarımlarını kendi kurumsal bünyesinde yer alan tasarım direktörünün gözetiminde yürütülen çalışmalar aracılığıyla hazırlamaktadır. Bu sayede size, kurumunuza özel, eşsiz bir tasarıma sahip bir web sitesi sunulmaktadır.

%100 UYUMLU TASARIM

Yapılan tüm web sitesi çalışmaları tüm platform (Mobil, Masaüstü, Dizüstü, Tablet) ve ekran çeşitlerinde %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.


ÖZEL EFEKTLER

Web sitenizin özgünlüğünü ortaya koyacak olan şey sadece tasarımın kalitesi değildir. Tasarım içerisinde kullanılan elemanların özel efektlere sahip olması da kaliteyi etkilemektedir.


ÖZEL TASARIM

STD ‘özel’lik ilkesine ayrı bir yer vermektedir. Yapılacak olan tüm web sitesi çalışmalarında tamamen özel tasarım çalışmalar yer almaktadır.

REKABET ANLAYIŞI

Hazırlanan tüm web sitesi çalışmaları işletmelerimizin pazar alanlarında ki rekabet ortamında üstünlük elde edebilmesi için özel olarak planlanan ve düşünülen çalışmalardır.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Web tasarımı hizmetlerimiz sayesinde, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile %100 uyumlu temel SEO bileşenlerine sahip olacaksınız.


ARINDIRILMIŞ KOD

Bir web sitesi ile STD’ye geldiğinizde tasarım ve sayfa hızı olarak ikisinin arasındaki farkı anlayacaksınız. Bunun temel sebebi güncel teknoloji ile hazırlanan sadeleştirilmiş kod yapısıdır.

PageSpeed Ninja ile optimize edildi