Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu Web Sitesi STD Bilişim ile sizlerle.

Bir Web Sitesinden Daha Fazlası

Bir web sitesini her zaman en ilgi çekici hale getiren özel tasarımı olması ve arama motorları tarafından çok sevilmesidir. STD Bilişim kendi içerisinde barındırdığı tasarım ekibiyle web tasarım ihtiyaçlarınızı olağanüstü şekilde karşılıyor. Teknolojik kodlama yapısı, tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışması ve arama motorları tarafından çok sevilen basit kodlama yapısıyla reklam ve seo işlemleriniz için en iyi çözümü sunuyor.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Anlaşılabilir, kolay ve uygun maliyetli tasarım anlayışı.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Kurumsal web sitesi hizmetlerimiz ile kobilerimizin ve büyük ölçekli işletmelerimizin global piyasada daha anlaşılır olmasını ve rekabet ortamında güçlü kalması için çalışmaktadır.

E-TİCARET SİTESİ

Şimdiye kadar tasarlanan tüm web sitelerini unutmalısınız. Çünkü STD Bilişim sizlere olabilecek en özgün, kaliteli, profesyonel ve ayrıcalıklı e-ticaret sitelerini sunmaktadır.

ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ

Sağlanan tüm web tasarım hizmetlerinde özel ve ayrıcalıklı tasarımlar ele alınmaktadır. Bu bağlamda atılan doğru ve yerinde adımlar ile dileyen herkes benzersiz ve özgün bir web sitesine sahip olabilmektedir.

Web Tasarım Avantajları

STD Bilişim web tasarım hizmeti tamamen kendi kurumsal bünyesinde yer alan tasarım direktörünün gözetiminde çalışmaları hazırlamaktadır. Bu sayede web sitenizin tasarımı eşsiz ve benzersiz olmaktadır.

%100 UYUMLU TASARIM

Yapılan tüm web sitesi çalışmaları tüm platform (Mobil, Masaüstü, Dizüstü, Tablet) ve ekran çeşitlerinde %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

ÖZEL EFEKTLER

Web sitenizi size özel gösterecek olan uygulamalar sadece tasarımın kalitesi değildir. Tasarım içerisinde kullanılan elemanların özel efektlere sahip olmasıda kaliteyi etkilemektedir.

ÖZEL TASARIM

STD ‘özel’lik ilkesine ayrı bir yer vermektedir. Yapılacak olan tüm web sitesi çalışmalarında tamamen özel tasarım çalışmalar yer almaktadır.

REKABET ANLAYIŞI

Hazırlanan tüm web sitesi çalışmaları işletmelerimizin pazar alanlarında ki rekabet ortamında üstünlük elde edebilmesi için özel olarak planlanan ve düşünülen çalışmalardır.

SEO OPTİMİZASYON

Web tasarım hizmetimiz ile sahip olacağınız bir diğer önemli etken %100 seo (arama motorları optimizasyonu) uyumlu çalışmaya ve temel seo bileşenlerine sahip olmanızdır.

ARINDIRILMIŞ KOD

Bir web sitesi ile STD’ye geldiğinizde tasarım ve sayfa hızı olarak ikisinin arasındaki farkı anlayacaksınız. Bunun temel sebebi güncel teknoloji ile hazırlanan sadeleştirilmiş kod yapısıdır.