SEO

Organik reklamların zirvesinde olmak ister misin?

GÜÇLÜ SEO

%100 Organik seo ile arama motorları reklam harcamalarınızı hafifletmenin çözümü STD Bilişim teknolojisinde.

SEO neden gerekli?

Arama motorları optimizasyonunda ve sosyal medya reklamcılığındaki önemli gelişmelere ne kadar ayak uyduruyorsunuz beraber bakalım mı?

Arama motorları optimizasyonu diğer adıyla ” SEO ” web sitelerimiz için temel karşılanması gereken ihtiyaçlarından bir tanesidir. Ne yazık ki arama motorları reklamları ve sosyal medya reklamları bir çok şirketin zirvede kalmasına olanak sağlamıyor. Bu yüzden bizi ” SEO ” için tercih eden müşterilerimizin tek ortak sorunudur. SEO ve reklam yapısı birbirinden farklı şekillerde çalışan işlemlerdir.

Başarılı Seo İçin Temel Faktörler

SEO’nun temel faktörleri arasında her zaman anlaşılabilir, basit ve uygun şekilde hazırlanmış web sitesinin olmasıdır. SEO için yapılan bir çok çalışma ne yazıkki suistimal edilmekte ve belirli bir takım çalışmaların yanında diğer eksikliklere fazla önem verilmemekte, şirketler ve markalar mağdur edilmektedir.

%100 UYUMLU TASARIM

Tüm web sitesinin çalışmaları tüm platform (Mobil, Masaüstü, Dizüstü, Tablet) ve ekran çeşitlerinde %100 uyumlu olarak çalışması gerekmektedir.

SUNUCU YAPISI

Web sitenizin güvenli bir sunucuda bulunması, yalnızca işletmenizin gizliliğini korumak amaçlı olarak değil, seo olarakta büyük bir bağlantısı bulunmaktadır.

ÖZGÜN İÇERİK

Web sitenizde yer alan içeriklerin ve yazıların tamamen size ait ve özgün olarak hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde arama motorları sitenizi ve içeriklerinizi güvensiz olarak işaretleme yapacak ve sıralama listesine almayacaktır.

GÜNCELLİK

Web sitenizin içeriklerinin düzenli olarak güncellenmesi, eklenmesi veya değiştirilmesinin seo üzerinde oldukça büyük etkisi vardır. Güncel olmayan veriler arama motorları tarafından etkisiz olarak gözetime alınmaktadır.

KIRIK LİNKLER VE 404 SAYFASI

Web sitenizdeki içerikler ve görseller birbiriyle bağlantılı olmalı ve ulaşılan linklere sahip olması gerekmektedir. Arama sonuçları için oluşturacağınız ” 404 Hata Sayfası ” bağlantısının arama fonksiyonu için de kullanıldığına dikkat edilmelidir.

WEB SİTE MİMARİSİ

Web sitenizin kategori yapıları, içerik bağlantıları ve diğer hizmet koşullarının bağlantıları dahil web sitenizin hangi mimari üzerine yapıldığı oldukça etkilidir. Doğru bir mimari şekil ile çalışılmayan web siteleri ne yazıkki seo yapısı için yetersiz olmaktadır.

PageSpeed Ninja ile optimize edildi