Anlaşmalı Kurumsal Bakım

Anlaşmalı Kurumsal Bakım


Kurumsal bakım anlaşması ile periyodik bakımlar sağlanmaktadır. Bu sayede büyük ölçekli envanter yenilemelerinden kurtulmak mümkündür.

Kurumsal bakım anlaşması işletmeler için birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan bir kaçı şu şekilde sıralanabilir;

  • Yaşanılan sorunun türüne bağlı olarak uzaktan bağlantı ile hızlı çözüm.
  • Arızaların alınan önlemler sayesinde önüne geçilmesi ile zaman tasarrufu.
  • Verilerin periyodik olarak yedeklenmesi ve saklanması.
  • Donanımsal ve çevre birimlerinde uygun fiyat çözümleri.

Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmet Listesi

STD olarak alanında uzman kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız ile kurumsal bakım anlaşması kapsamında periyodik olarak tüm bakımları uygulamaktayız. İşletmeler için ihtiyaç duyulan birçok farklı hizmeti sağlamaktayız. İşletmeler almak istedikleri bakım anlaşmasını türlerini kendileri seçebilmektedir.

AYLIK BİLGİSAYAR BAKIMI

Şirket içerisinde bulunan bilgisayarların güncellemelerinin tamamlanması, donanımsal kontrolü, yazılımsal sorunların giderilmesi ve oluşabilecek sorunların tespitini kapsayan geniş bakım hizmetidir.

VİRÜS ve SPY GÜVENLİĞİ

İşletme içerisinde bulunan bilgisayar ve elektronik donanımların virüs taramaları ve gerekli güvenlik önlemlerinin kontrolü, varsa güvenlik önlemlerinin alınması ve bunların raporlanmasının sağlanmasıdır.

OTOMATİK YEDEKLEME

İşletme içerisindeki verilerin herhangi bir sorunla karşılaşıldığında kaybolmaması veya veri kaybının önüne geçilmesi için otomatik yedekleme sisteminin oluşturulması ve kontrolünü kapsayan hizmettir.

SERVER KURULUMU ve DESTEK SAĞLANMASI

İşletme yapısına göre değişen bir çok yazılım ve bu yazılımların gerekli şekilde çalışabilmesi için server kurulumunun yapılması, bunun doğru ve stabil çalışması için periyodik olarak bakım hizmetinin sağlanmasıdır.

STATİK IP ve DNS HİZMETİ

Şirket veya kamu kuruluşları statik IP hizmeti ile özel bir IP adresine sahip olur ve daha hızlı bir internet erişimi elde eder. Cihazlarınızın arasındaki veri iletişimini hızlı kılar, güvenliğini sağlarsınız.

NETWORK KURULUMLARI

Birçok şirket bakım, güncelleme ve diğer ihtiyaçların yanında ne yazık ki ağ kurulumlarını farklı yüklenicilere yaptırarak maliyet ve zaman kaybına uğramaktadır. STD ağ kurulumu ve destek hizmeti ile yanınızda

TİCARİ ve SEKTÖREL YAZILIMLARIN KURULUMU

İşletmeniz için ihtiyacınız olan birçok kurumsal yazılımı sizin için uygun fiyatlara temin ediyor ve eğitim desteğini sağlıyoruz. Muhasebe, İnsan Kaynakları ve İş planlama süreçleri yazılımlarında sizlere destek için buradayız.

KURUMSAL E-POSTA DESTEĞİ

Kurumsal bakım anlaşması ile elde edeceğiniz bir diğer önemli özellik ise kurumsal e-postaya sahip olmanızdır. Kurumsal e-posta ile yüksek güvenlikli e-postalar kullanacak ve yedekleme sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

ONARIM ve CİHAZ DEĞİŞİMİ

Donanımsal cihazların onarılması ve değişikliği işlemlerinde iyi bir fiyat avantajına sahip olacağınızı biliyor musunuz?
Kurumsal bakım anlaşmaları ile donanımsal ve çevre birimleri cihazlarınızın onarımını uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz.

PageSpeed Ninja ile optimize edildi