Armarius Software

Armarius Software

Secure-Overview

GÜVENLİ.

Ürün paketinin amiral gemisi modülü olan Secure, şirket verilerinin güvende olduğundan emin olmak için çalışanı kilitler. Güvenli politikalar uygulandığında yazılım, dört (4) ana sızıntı noktasından veri sızıntısını önleyebilir; Çıkarılabilir sürücüler, DropBox gibi bulut depolama çözümleri dahil Web yüklemeleri, E-posta ekleri ve hatta basılı belgeler. Ayrıca, ister ağdaki bir dosya paylaşımı ister gerçek bir uygulama olsun, verilerin kaynak konumdan gelmesini önleyecek politikalar ayarlanabilir.

 • Proaktif
  Çalışanlarınızın verilere eriştikleri anda verilerle ne yaptığını artık öğrenin.
 • Kontrol
  Politikalarınızın kazara veya kötü niyetli davranışlara karşı otomatik olarak uygulanması sayesinde verilerinizin güvende olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayın.

Daha Fazla Bilgi İçin Bu Kısa Videoyu İzleyin!

Intelligence-Overview

İSTİHBARAT.

Scribe Management Suite, Intelligence ile büyüdü. Çalışanlarınızın arkasında durmadan ne yaptıklarını bilmenin daha iyi bir yolu var mı? Intelligence, Kullanıcı Davranışını oturum açtığı andan oturumu kapatana kadar izleyen kapsamlı, kullanımı kolay bir iş gücü optimizasyon yazılımı çözümüdür. Çözüm, performans operasyonlarına, kullanıcı davranışı analitiğine ve kullanım verilerine eşi benzeri görülmemiş bir görünürlük sağlar.

 • Verimlilik
  Bir çalışanın gününün nasıl geçtiğini şimdi öğrenerek verimliliği artırın. İşlerini etkili bir şekilde yapmak için ne yapıyorlar?
 • Yeterlik
  Kullanıcı davranışı analitiğini anlamak, eğer A noktasından B noktasına nasıl gittiklerini tam olarak biliyorsanız, sıkıcı süreç hatalarını ortadan kaldırarak verimliliği artırabilir.
Support-Overview

DESTEK

Bilişim sektöründe en sık karşılaşılan sorunlardan biri hatanın nasıl oluştuğunu anlamaya çalışmaktır. Kullanıcı uygulamanın bozulmasına nasıl neden oldu? Bunu nasıl düzeltebilirim? Destek, hatayı ve hataya neyin yol açtığını izlemenize olanak tanır. Bu şekilde Humpty Dumpty’yi tekrar bir araya getirmek daha kolay olacaktır.

 • Bilgi
  Artık ne olduğunu ve nasıl olduğunu bilin. Hata işleme konusundaki bilgi tabanınızı artırın.
 • Kesinlik
  Doğru bilgiyle her sorun çözülebilir. Hatta makine "kendini düzeltecek" noktaya kadar otomatikleştirilmiştir.
PageSpeed Ninja ile optimize edildi